هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

به نام خدا

به یاری خدا قرار دادن بخشی از عکس های دوران ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد که موفق به جمع آوری آن شده بودم در وبلاگ به پایان رسید. واضح است که عکس های این سالها بسیار بیش از این عکس هایی است که در این وبلاگ آپلود شده است. زمانی که این عکس ها را که به نظرم زیبا می آمد ذخیره می کردم هرگز به ذهنم خطور نمی کرد روزی مجبور شوم که این عکس ها را مجدد آپلود کنم که در آن صورت قطعاً تلاش بیشتری برای جمع آوری و دسته بندی این عکس ها به کار می بستم اما وقتی در کمال ناباوری دیدم تمام عکس ها و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد از سایت های دولتی حذف شدند و به یکباره گویی هشت سال گذشته باید به هر نحو و صورتی پاک می شد، به هر حال به نوبه خودم سعی کردم اجازه ندهم این اتفاق بیفتد و این لحظات ناب و زیبا فراموش شود و آنها که این عکس ها را با سرعتی عجیب از آرشیوها حذف کردند حتماً می دانستند که هر چیز را انکار کنند و وارونه جلوه دهند و هر چقدر تهمت بزنند و تاریخ را تحریف کنند در مقابل این عکس ها و لحظه لحظه مجاهدت مردی که در روزگار نامردان وجودش را وقف کشور و مردمش کرد خلع سلاح می شوند در پیشگاه مردم و تاریخ.

امیدوارم این عکس ها، متن های پیاده شده از برخی سخنرانی های دکتر در این وبلاگ، و فایل های صوتی و ویدیویی قرار داده شده در وبلاگ با مردم برای مردم تا بهار، بتواند کسانی را که می خواهند حقیقت را بدانند و بدون تعصب قلبشان را برای دانستن آن باز می کنند راهگشا باشد. البته وبلاگ با مردم برای مردم تا بهار به تدریج کامل تر می شود زیرا هنوز سخنرانی های شنیده نشده بسیاری است که به یاری خدا در آن وبلاگ قرار خواهم داد. یادتان نرود گاه گاهی به آن وبلاگ سر بزنید.

کسانی که موفق به دانلود عکس ها نشده اند اما می خواهند عکس ها را داشته باشند آدرسشان را به صورت نظر خصوصی در وبلاگ قرار دهند تا برایشان ارسال کنم.

«به امید روزی که ملت ایران قدر قهرمانانش را پیش از مرگشان بداند و درود خدا بر مردی که قلبش در مقابل این همه ناجوانمردی لحظه ای از عشق مردم ایران خالی نشد»

یادتان نرود هر روز برای کشورمان دعا کنید...

پی نوشت : دوستان عزیز عکس ها به علت حجم بالا قابل ارسال توسط ایمیل نیستند لطفاً اگر می خواهید آدرس پستی خودتان را بگذارید تا روی DVD برایتان ارسال کنم.

/ 7 نظر / 69 بازدید

سلام خواهشمندم لینک سایت ما را با عنوان "خرید شارژ" و به آدرس www.4jer.ir در وبلاگ خود قرار دهید. با تشکر

باجه (سیستم افزایش بازدید)

با سلام وبلاگ خوب و قشنگی دارید و پست های خوبی میزارید اگه خواستید امار بازدید وبلاگتون رو افزایش بدید به ما سر بزنید http://rank.bajeagahi.ir/guide.php

مهر ماندگار

واقعا اجرتان با حضرت زهرا. خدا خیرتون بده. انشاالله همیشه یک احمدی نژادی امام زمانی باشید..

sagi1392.romfa.com

سلام خوبه . هزینش چطوریه ؟ چطوزی بهتون تحویل بدیم

بنده خدا

سلام من عکس هارو دانلود کردم فایل های صوتی و تصویری رو بی زحمت برام بفرستید اگه امکان داره با ایمیل مکاتبه کنیم

golenarges

باسلام . اگر امکان دارد این عکس هارا برایم ارسال کنید